יום שישי, 6 בספטמבר 2013

דו"ח מודיעין אמריקני: עדיף שישראל תחוסל

דו"ח בן 82 עמודים הוגש לאובמה שמסקנתו היא שלטובת האינטרסים האמריקאים עדיף שישראל תחדל להתקיים במזרח תיכון: ישראל כובשת והורגת את העם הפלסטיני, צריך לעודד את האביב הערבי ובכלל אין לארה"ב עודף כסף כדי לממן את ישראל. כולל תקציר ותרגום.


נמרוד אטיאס במאמר שפורסם בכתב העת "מדיניות החוץ", טוען כי דו"ח בן 82 עמודים כבר הוגש על ידי מקורות המודיעין האמריקאי לממשל אובמה, וקובע כי אינטרסים אמריקאים נפגעים מיחסיה הקרובים עם ישראל, הנה קישור לאתר המאמר:

זוהר דוד: תקציר הדו"ח האמריקני האנטישמי - המעדיף שישראל תחוסל
1. הם מדברים על ישראל ככובשת, מדינת אפרטהייד שהורגת בברוטליות את העם הפלסטיני.
2. לא ניתן להגיע לשלום באיזור בגלל יחסי הממשלה עם "המתנחלים" שמונים לפי המאמר 700 אלף איש. הם אלו שמסיתים את הממשלה לפעול באלימות...
3. יש לכבד את "האביב הערבי" שבו 1.2 מיליארד מוסלמים, המוחים נגד כיבוש "פלסטין" על ידי ארצות אירופה.
4. הממשל המגעיל של ישראל מפריע לארצות הברית לחזק את קשריה עם 60 מדינות מוסלמיות בגלל ההתערבות הברוטלית שלה ביחסים הבין לאומיים.
5. ישראל מממנת 60 ארגונים ו- 7500 אזרחים אמריקאים על מנת שישפיעו על ממשלת ארצות הברית.
6. לממשלת ארצות הברית אין יותר משאבים פיננסים לתמוך בישראלהמאמר מסתיים בטענה שלאזרחיה של ארה"ב יש יותר מן המשותף עם אירן מאשר עם ישראל...החלק הראשון מתאר פגישות בין אנשי ממשל שונים. ואת כל הארגונים אשר לקחו חלק בהכנת המאמר שזה המון ארגונים ממשלתיים.

התקציב של הארגונים הממשלתיים שערכו את המאמר הזה תחזיקו חזק: שבעים מיליארד דולר לשנה.

מקורות:   1   2    3

   

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

האויב המשותף של עם ישראל - מי הוא?

עבודה זרה? ממשלת אויבים? עם ישראל? מאת: אנונימי  כשראיתי את הפוסט של השוטרת  ירדן כהן, ממש הופתעתי לטובה עד שהגיעו המילים האלה: "אלימות...